top of page

 סדנאות צמיחה בארגונים 

* האם לחץ ושחיקה הם חלק מהשגרה בארגון?

* האם יש תקשורת טובה בין המחלקות השונות ובינם לבין עצמם?

* האם תהליכי שינוי מועברים בתוך הארגון באופן אפקטיבי ומעורר מוטיבציה?

* האם עבודת הצוות בארגון שלכם, מנוהלת ומתנהלת כפי שאתם באמת רוצים?

אנשים הם המשאב היקר והחשוב ביותר שיש לכל חברה והמשפיע ביותר על התפתחותה. העובדים בחברה הם אלו שאחראים על הצלחת כל תהליך של שימור, שינוי או פיתוח ולכן ראויים להתייחסות משמעותית דרך חיזוק, עידוד, והתפתחות מתמדת החיוניים להצלחה ולשיפור התוצאות העסקיות.

סדנאות העוסקות בפיתוח, בהתפתחות אישית, ובליווי תהליכים, מאפשרות קבלת כלים אפקטיביים, מיומנויות וסינרגיה בין תפיסות, רגשות, מיומנויות והרגלים בין העובדים, המחלקות או בעלי תפקידים שונים בחברה.

התוצאה היא הבנה ותקשורת טובה שתוביל לביצוע יוצא דופן ולהישגים מרשימים ולאווירה נעימה.

הסדנאות יוכנו לפי הזמנה אישית בתפירת חליפה מיוחדת כך שהתכנים יתאימו בדיוק לצורך ולמסר שברצונכם להעביר. ( ולאחר פגישה מקדימה )

המפגשים מלווים בהפעלות וחוויות אישיות וקבוצתיות על בסיס מפגש חד פעמי או על ידי סדרת מפגשים שיעשירו ויעצימו את האנשים כפרט וכקבוצה. 

נושאים עיקריים
 1."למה אף אחד לא מבין אותי? "מיומנויות תקשורת ופתרון קונפליקטים

מורכבות התקשורת הבנאישית נובעת מכך שכל תקשורת מועדת להפרעות במעבר המסר,  לקונפליקטים שונים בעקבות עיוות המסרים וליצירת פערים בין הכוונה המקורית למשמעות שנקלטה והובנה בסופו של דבר. תקלות אלה עלולות להתרחש בכל מרכיב ובכל שלב בתהליך ולהשפיע מאוד על האוירה בכל מקום עבודה. מודעות לרעשים פוטנציאלים ופעולה מכוונת לנטרולם המוקדם הן פעולות מרכזיות בעבודת התקשורת.
מטרת הסדנא: קבלת כלים לשיפור התקשורת הבנאישית, להבנת הצורך שעומד מאחורי המילים והבנת השפה הלא מילולית וקבלת כלים יצירתיים לניהול קונפליקטים בדרך חוויתית.
                                                                   

2. צוות Team מנצח
צוותי עבודה בחברות וארגונים הם הלב של כל חברה.  פיתוח המיומנויות של עבודת הצוות יביא לשיפור משמעותי של יחידת העבודה ובכך גם יעלה את אפקטיביות ופרודוקטיביות העבודה

מטרת הסדנא: שיפור העבודה הצוותית ע"י אפיוני עבודת הצוות , הגדרת צוות מנצח, קבלת כלים תקשורתיים למעבר מתחרותיות בצוות לשיתוף פעולה פורה ותחושת שביעות רצון, הסדנה אף מקנה למנהל כלים להובלת הצוות לתוצאות משופרות ולהבנת הצרכים של כל אחד מהפרטים ומאפשרת היכרות ברמה אחרת.
 

3. מיתוג אישי– כלים אישיותיים למיתוג עצמי מוביל

מפגש חוויתי העוסק במיתוג האישי כתהליך טבעי הנוצר עקב הצורך להתבלט בסביבה רווית מתחרים, המטרה היא לאפשר לעצמנו להבין כיצד ניתן להתייחס אל עצמנו או למקום העבודה כאל עסק שיש לקדם, לשווק, להציג את יכולותיו ויתרונותיו וכך להשיג את מטרותינו.

מטרת הסדנא: קבלת כלים מעשיים למיתוג עצמי אישי ומקצועי ואפשור ונטילציה והבנה עמוקה של היכולת והבחירה האישית בכל מסגרת.

4. פרזנטציה אפקטיבית 
בעולם העסקי והתחרותי שבו אנחנו חיים, רבים מאיתנו נדרשים להעביר פרזנטציה בפני לקוחות/ עמיתים או סתם בישיבת עבודה. רבים מאיתנו מוותרים על קידום בגלל אי היכולת והפחד לעמוד מול קהל. היכולת לעמוד מול קהל ולהעביר מסר אפקטיבי היא משמעותית עבורנו ועבור הסביבה ומקום העבודה שלנו ומהווה חלק מהכלים האישיותיים החשובים ביותר.
הסדנה תעסוק בפיתוח מיומנויות לעמידה ופרזנטציה מול קהל.
מטרת הסדנא: להקנות, לפתח ולשפר בכל משתתף מודעות ומיומנות אישית להצגת נושא אפקטיבית.


5. "מי מנהל את מי? אני את הזמן או הוא אותי?" - ניהול אנרגיה וזמן

הזמן והאנרגיה שלנו הם המשאבים היקרים ביותר עבורנו. הדרך בה אנו מתנהלים מול משאבים אלו מגדירה את אפקטיביות חיינו. הרעיון בסדנא הוא לקבל כלים, להיות יותר יעילים ולחזק את יכולת הניהול העצמי שלנו.

מטרת הסדנא: הקניית כלים לתכנון וניהול זמן אפקטיבי להשגת תוצאות טובות יותר בחיי העבודה ובחיים הפרטיים והפחתת רמת הלחץ ותחושת העומס.

bottom of page